Vítejte na stránkách  robotického kroužku ROBORU

Robotický kroužek působí s podporou Základní školy v Rudné u Prahy. Robotický kroužek sdružuje žáky od šestých tříd se zájmem o robotikur. Členové kroužku vytvoří vlastní roboty a při výrobě robotů se zábavnou cestou seznámí se základy projektového řízení, elektroniky, mechaniky, modelářství, programování a prezentačních dovedností. Elektroniku si členové kroužku vyzkouší na jednoduchých příkladech zapojení nepájivých kontaktních polí.

Termín a místo konání

Schůzky se konají každé úterý od 16:00. (změna oproti předchozím letem) Sraz před hlavním vchodem do školy 5 minut před začátkem kroužku.

Pro koho je kroužek?

Kroužek je vhodný pro žáky od šestých tříd. Se zájmem o robotiku, programování, elektroniku a vesmírné technologie. Důležitý je aktivní přístup. Občas máme rychlejší tempo. Ideální je, když se žák zabývá robotikou i doma z vlastní iniciativy.

V letošním ročníku bude opět počet dětí omezen na 10.

Zápisné je 1800 Kč

Zápisné je na celý školní rok a je určeno pro nákup materiálu případně stavebnic jednoduchých robotů. Každému z členů kroužku bude na školní rok zapůjčen startovací set pro elektroniku. Obnovíme nefunkční pomůcky z loňska zaplatíme účastnické poplatky v soutěžích.

Vedení kroužku

Vedoucím kroužku je Tomáš jelínek. Vedení kroužku je založeno na principu dobrovolné aktivity, vedoucí kroužku je odměněn pouze zájmem členů. V případě dotazů kontaktujte vedoucího kroužku: tomas.body.jelinek@gmail.com